Jaké pravé boty nazimu? Takové, které se budou líbít a zahřejí!

23. prosince 2011 v 7:20 | Madeillene |  Rady, typy, triky

Dobré ráno, milé čtenářky!

Doufám, že jsme Vás minulým článkem potěšily, případně inspirovali a nyní se společně vrhneme na dobré boty pro toto neklidné a celkem mrazivé období.Které už určitě ne?

Nemáte skoro žádné omezení ale dnes se již volí kratší boty. Také bych nevybírala s příliš velkým podpatkem. I ty zkušené, přeci nehtějí, aby se třeba před bandou hezkých kluků projeli po špinavém ledu ;). Ale spíše bych se vyvarovala příliš velkých ornamentů, jako jsou přesky, apod.Které bezesporu ano?

Tuto zimu letí takzvané conversky. Říkáte si, "Cože, ty se přece v zimě nosit nedají!" ? Ale ano, dají! Jelikož conversky jsou nyní IN po celém světě, proč Vám to nedopřát i v zimě? Další boty jsou tedy kotníkové nebo bezpodpatkové boty ale zato velmi pohodlné a teplé boty.

Jak vybrat ty pravé?

Boty ty zkusit několikrát, vzít si sebou i hrubé ponožky a vyzkoušet si je jak v silonkách tak v ponožkách, boty Vám musí perfektně sedět, nesmí skákat a nesmí tlačit.

Naše typy bot na zimu 2011/2012 ?

x x
Info o ceně a další informace získáš po kliknu tí na vybranou obuv.
BonPrix

Tak a na závěr...

...těšíme se, že jsme Vám aspoň maličko pomohli při výběru bot. Doufáme, že k nám do redakce poputují, třeba právě Vaše boty a že se s námi podělíte o své zkušenosti při výběru bot.

Mějte se krásně.

Madeillene
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama