Prosinec 2011

Co si obléknout na štědrý den?

23. prosince 2011 v 8:05 | Madeillene |  Rady, typy, triky

Přemýšlíte, co si obléknout k slavnostní tabuli nebo na půlnoční mši? Porádíme Vám, v čem budete vypadat nejen na fotografiích neodolatelně!

Dobrý den dámy,
dnes bych Vám ráda poradila s výběrem oblečením na dlouho očekávaný den a to ten Štědrý. Ukážeme Vám pár módních fíglů a poradíme s výběrem. Jakých se ale držet při výběru "pravidel"? To vše a mnoho dalšího se dočtet níž :) .

Ve zkratce pár pravidel:

- Laďte se spíše k barvám celého večera. Kupříkadu, pokud máte nazdbený strom, stůl a věnec naaranžovaný v červené, vaše barva bude červená.

- Jako vždy i nyní to nepřehánějte s doplňky a pozor na nevkusné velké vzory!

- Vlasy nějak stylově svázat ale musí ladit s celkovým dojmem ;) .

Co teď letí?

Červné šaty. New Yorker
Na foto: šaty (Mango, 1200 Kč), lak (Essie, In stitches, 330 Kč), psaníčko (Zara, 2200 Kč), prsten (harveynichols.com), boty (thecorner.com); archiv firem

Na foto: šaty (Topshop, 2600 Kč), hodinky (Burberry, info o ceně), psaníčko (Asos, 1050 Kč), boty (net-a-porter.com), punčochy (Marks&Spencer, 299 Kč), límeček s flitry (Asos, 790 Kč); archiv firem

No a co líčení?Rady ckrystalky 89, myslím, že použitelný :))

Petra- tak to je paní Kosmetička :))

Takže za celou redakci magazínu, bych Vám chtěla popřát Veselé Vánoce a šťastný Nový rok !


Madeillene


Jaké pravé boty nazimu? Takové, které se budou líbít a zahřejí!

23. prosince 2011 v 7:20 | Madeillene |  Rady, typy, triky

Dobré ráno, milé čtenářky!

Doufám, že jsme Vás minulým článkem potěšily, případně inspirovali a nyní se společně vrhneme na dobré boty pro toto neklidné a celkem mrazivé období.Které už určitě ne?

Nemáte skoro žádné omezení ale dnes se již volí kratší boty. Také bych nevybírala s příliš velkým podpatkem. I ty zkušené, přeci nehtějí, aby se třeba před bandou hezkých kluků projeli po špinavém ledu ;). Ale spíše bych se vyvarovala příliš velkých ornamentů, jako jsou přesky, apod.Které bezesporu ano?

Tuto zimu letí takzvané conversky. Říkáte si, "Cože, ty se přece v zimě nosit nedají!" ? Ale ano, dají! Jelikož conversky jsou nyní IN po celém světě, proč Vám to nedopřát i v zimě? Další boty jsou tedy kotníkové nebo bezpodpatkové boty ale zato velmi pohodlné a teplé boty.

Jak vybrat ty pravé?

Boty ty zkusit několikrát, vzít si sebou i hrubé ponožky a vyzkoušet si je jak v silonkách tak v ponožkách, boty Vám musí perfektně sedět, nesmí skákat a nesmí tlačit.

Naše typy bot na zimu 2011/2012 ?

x x
Info o ceně a další informace získáš po kliknu tí na vybranou obuv.
BonPrix

Tak a na závěr...

...těšíme se, že jsme Vám aspoň maličko pomohli při výběru bot. Doufáme, že k nám do redakce poputují, třeba právě Vaše boty a že se s námi podělíte o své zkušenosti při výběru bot.

Mějte se krásně.

Madeillene